Werk aan de weg

Wij willen u graag zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de actuele wegwerkzaamheden in onze gemeente.

 • Wegwerkzaamheden

  Een overzicht van de wegwerkzaamheden, afsluitingen en evenementen in onze gemeente, in de regio en in Nederland staan op de website Melvin.

 • Herinrichting Hogenkampseweg

  De Hogenkampseweg tussen de Klaverhoek en Meester van Damweg gaan wij opnieuw inrichten. Op dit moment is de verkeerssituatie niet duidelijk en levert dit gevaarlijke situaties op.

 • Telefoonweg Renkum afgesloten

  15 oktober 2020

  Het wegdek van de Telefoonweg in Renkum is in slechte staat. De asfaltconstructie moet vervangen en versterkt worden. De werkzaamheden beginnen 19 oktober 2020 en duren ongeveer 7 weken. De Telefoonweg is hierdoor afgesloten voor doorgaand verkeer.

 • Wolfhezerweg afgesloten

  De Wolfhezerweg wordt opnieuw ingericht zodat de weg past binnen een 30 km/uur zone. 19 oktober 2020 zijn de werkzaamheden gestart. Door de werkzaamheden is Wolfheze minder goed bereikbaar en is er een omleidingsroute ingesteld.