Werk aan de weg

Wij willen u graag zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de actuele wegwerkzaamheden in onze gemeente.

 • Wegwerkzaamheden

  Een overzicht van de wegwerkzaamheden, afsluitingen en evenementen in onze gemeente en in de regio staan op de website van Bereikbaar Gelderland.nl.

 • Herinrichting Reijmerweg en omgeving

  In de Reijmerweg en omgeving in Renkum vervangen wij de riolen. Dit heeft gevolgen voor de bereikbaarheid.

 • Afsluiting A12/A50 van 27 juli tot 6 augustus

  Rijkswaterstaat voert in de zomer van 2018 groot onderhoud uit op de A12/A50. Daarom is van vrijdagavond 27 juli tot maandag 6 augustus 2018 de A12/A50 tussen de knooppunten Waterberg en Grijsoord in de richting van Utrecht volledig afgesloten.

 • Herinrichting Weverstraat Oosterbeek

  De werkzaamheden voor de herinichting Weverstraat in Oosterbeek zijn in volle gang. Leer verder voor de planning van de werkzaamheden en de bereikbaarheid van de Weverstraat.

 • N224: Amsterdamseweg Arnhem

  Op 22 mei 2018 is de Provincie Gelderland gestart met de werkzaamheden aan de N224 Amsterdamseweg in Arnhem. Het gaat om het deel van de Schelmseweg tot de kruising Planken Wambuis/A12. Deze werkzaamheden hebben ook gevolgen voor het verkeer in onze gemeente.