Gemeentenieuws in Rijn en Veluwe

Elke week publiceren wij ons gemeentenieuws in het huis-en-huisblad Rijn en Veluwe.

Bekijk het gemeentenieuws online via www.rijnenveluwe.nl . Klik op E-paper. Wilt u het gemeentenieuws in Rijn en Veluwe voortaan in uw mailbox ontvangen? Meld u dan aan voor de digitale nieuwsbrief op www.rijnenveluwe.nl/nieuwsbrief/aanmelden.

De officiële bekendmakingen zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regels publiceren wij op de landelijke website www.overheid.nl/berichten-over-uw-buurt.

Bezorgklacht melden

Wij vinden het belangrijk dat alle inwoners Rijn en Veluwe met daarin ons Gemeentenieuws ontvangen. Samen met de uitgever willen wij graag een goed beeld krijgen van de bezorging van de krant. Daarom vragen wij u dit te melden wanneer u Rijn en Veluwe niet heeft ontvangen. Alleen zo krijgen wij zicht op de bezorgklachten en kunnen wij hierop actie ondernemen.

Rijn en Veluwe wordt elke woensdag bezorgd in onze gemeente. Heeft u de krant op woensdag niet ontvangen? Vul het online bezorgklachtenformulier of bel bij Rijn en Veluwe (088) 01 09 806.

Afhaalpunten Rijn en Veluwe

Rijn en Veluwe is ook af te halen bij de verschillende punten in onze gemeente.

Doorwerth

 • The Read Shop

Heelsum

 • SPAR Heelsum

Oosterbeek

 • Gemeentehuis 
 • Bibliotheek De Klipper 
 • Coop
 • Albert Heijn 
 • Boekhandel Meijer en Siegers

Renkum

 • PLUS Renkum
 • Albert Heijn
 • Bibliotheek Renkum 
 • Bruna 
 • Woon- en Tuinwinkel Loenen

Wolfheze

 • De Stationswinkel