Burgemeester en wethouders

Ons college van burgemeester en wethouders voor de collegeperiode 2018-2022.

Naam Foto Portefeuille Nevenfuncties
Leden van het college van burgemeester en wethouders
Burgemeester mevrouw Agnes Schaap
E-mail: a.schaap@renkum.nl
Burgemeester mevrouw Agnes Schaap
  • Voorzitter gemeenteraad en college
  • Algemeen juridische zaken en kabinet
  • Communicatie, representatie en media
  • Personeel en organisatie
  • Handhaving, toezicht en vergunningverlening
  • Politie, veiligheid en brandweer, veiligheidsregio
  • Organisatie en P&O
  • Vreemdelingenbeleid, integratie minderheden en asielzoekers
  • Euregio en intergemeentelijke samenwerking
  • Opvang zwerfdieren
  • Huisvesting, gemeentehuis
  • Publieke dienstverlening    
 

Wethouder de heer Joa Maouche (GroenLinks)
E-mail: j.maouche@renkum.nl

Wethouder de heer Joa Maouche (GroenLinks)
  • Klimaat, duurzaamheid
  • Natuur en milieu
  • Invoering omgevingswet
  • Omgevingsvisie
  • Landschap, landgoederen en landbouw
  • Dierenwelzijn
  • Beheer openbare ruimte
  • Werk en inkomen en arbeidsparticipatie
 
Wethouder de heer Jasper Verstand (D66)
(loco-burgemeester)
E-mail: j.verstand@renkum.nl
Twitter: @JasperVerstand
Wethouder de heer Jasper Verstand (D66)
  • Economie, recreatie en toerisme
  • (Centrum voor Landschap, kunst en Cultuur en Airborne)
  • Verkeer en openbaar vervoer
  • Ruimtelijke ontwikkeling
  • Wonen
  • Grondexploitatie
 
Wethouder mevrouw Leonie Rolink (VVD)
E-mail: l.rolink@renkum.nl
Wethouder mevrouw Leonie Rolink (VVD)
  • Inwonerparticipatie
  • Dorpsinitiatieven
  • Wmo inclusief zorg en welzijn, mantelzorg en vrijwilligersbeleid
  • Doelgroepenvervoer
  • Kunst en cultuur inclusief bibliotheken en cultuur educatie
  • Monumentenzorg
  • Bedrijfsvoering
 
Wethouder mevrouw Marinka Mulder (PvdA)
E-mail: m.mulder@renkum.nl
Wethouder mevrouw Marinka Mulder (PvdA)
  • Kinderopvang /peuterspeelplaatsen
  • Onderwijs
  • Leerlingenvervoer
  • Jeugd en jeugdzorg
  • Sport
  • Financiën
  • Gemeentelijk vastgoed
 
Gemeentesecretaris de heer Jeroen Steverink MBA
E-mail: j.steverink@renkum.nl
Gemeentesecretaris de heer Jeroen Steverink De gemeentesecretaris is adviseur van het college van burgemeester en wethouders. Hij is ook algemeen directeur. Vanuit die functie is hij de hoogste ambtenaar.