Activiteitenkalender B&W

De officiële gelegenheden en bezoeken waarbij de collegeleden de komende week aanwezig zijn.

Dinsdag 17 september om 9.30 uur
Start Airborne Herdenkingen, De Naald, Oosterbeek
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand, Rolink en Mulder

Dinsdag 17 september om 19.00 uur
Kranslegging Airborne Monument Heelsum, Bennekomseweg in Heelsum
Wethouder Mulder

Dinsdag 17 september om 19.00 uur
Herdenkingsconcert / theatervoorstelling bombardement Wolfheze, Openluchttheater De Klaproos in Wolfheze
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand, Maouche en Rolink

Woensdag 18 september om 10.00 uur
Airborne International Youth Conference, Oude Kerk aan de Benedendorpseweg 134 in Oosterbeek
Wethouder Verstand

Woensdag 18 september om 12.30 uur
Lunch middelbare scholen, gemeentehuis in Oosterbeek
Burgemeester Schaap

Donderdag 19 september om 9.45 uur
Oorlogsdagboek Hendrik v/d Vlist overhandigen, Pietersbergseweg 4, Oosterbeek
Burgemeester Schaap

Donderdag 19 september om 14.30 uur
Royal Air Force Flight Lieutenant David Samuel Anthony Lord VC, DFC + kranslegging, Duitsekampseweg in Wolfheze

Donderdag 19 september om 17.30 uur
Opening fototentoonstelling Arnhem Boys by Richard Jopson, Airborne Museum in Oosterbeek
Wethouder Verstand

Vrijdag 20 september om 9.30 uur
Opening Nationale Sportweek in Wolfheze
Wethouder Mulder

Vrijdag 20 september om 12.30 uur
Herdenking bij monument Renkum, Renkumse heide in Renkum
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand

Vrijdag 20 september om 14.00 uur
Renkum Airborne Dropzone X, Renkumse heide in Renkum
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand en Rolink

Vrijdag 20 september om 14.00 uur
Bijwonen Conferentie Bridge to the future Musis Stadstheater, Arnhem
Wethouder Mulder en Maouche

Vrijdag 20 september om 19.00 uur
Herdenking Airborne Monument en kranslegging, Airborneplein in Arnhem
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand en Rolink

Vrijdag 20 september om 20.30 uur
Bijwonen Bridge to Liberation Experience, Rijnkade 150 in Arnhem
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand en Rolink

Vrijdag 20 september om 21.00 uur
Renkum Airborne lasershow, Renkumse heide in Renkum
Wethouder Mulder en Maouche

Zaterdag 21 september om 10.00 uur
Ontvangst luchtlandingen, Ginkelse heide in Ede
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand

Zaterdag 21 september om 11.15 uur
Herdenkingsceremonie en kranslegging, Ginkelse heide in Ede
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand, Maouche, Rolink en Mulder

Zaterdag 21 september om 13.00 uur
Dropping van Poolse parachutisten, Boltweg in Driel
Burgemeester Schaap

Zaterdag 21 september om 14.00 uur
Kranslegging RAF monument Oosterbeek, Park Hartenstein in Oosterbeek

Zaterdag 21 september om 18.00 uur
Bijwonen receptie Britse Ambassadeur en Colonel Commandant of the parachute regiment, Airborne Museum in Oosterbeek
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand en Rolink

Zaterdag 21 september om 20.00 uur
Taptoe, Raadhuisplein in Oosterbeek
Wethouder Rolink

Zaterdag 21 september om 20.30 uur
War Requiem van Benjamin Britten, Musis Sacrum in Arnhem
Wethouder Verstand

Zondag 22 september om 11.00 uur
Herdenkingsdienst Airborne Begraafplaats, Airborne begraafplaats in Oosterbeek
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand, Rolink, Maouche en Mulder

Zondag 22 september om 15.15 uur
Herdenking bij Airbornebank in Wolfheze
Wethouder Rolink

Zondag 22 september om 15.00 uur
Poolse rivierenoversteek Driel, Uiterwaarden in Driel
Burgemeester Schaap, wethouder Verstand

Zondag 22 september om 16.00 uur
Kranslegging Air Despatch Monument, Van Limburg Stirumweg, Oosterbeek
Wethouder Maouche