Bezorgklachten Rijn en Veluwe melden

Wij vinden het belangrijk dat alle inwoners Rijn en Veluwe met daarin ons Gemeentenieuws ontvangen. Samen met uitgever DPG Media willen wij graag een goed beeld krijgen van de bezorging van de krant. Daarom vragen wij u dit te melden wanneer u Rijn en Veluwe niet heeft ontvangen. Alleen zo krijgen wij zicht op de bezorgklachten en kunnen wij hierop actie ondernemen.

Bezorgklacht melden

Rijn en Veluwe wordt elke woensdag bezorgd in onze gemeente. Heeft u de krant op woensdag niet ontvangen? Vul het online bezorgklachtenformulier of meld dit telefonisch bij Rijn en Veluwe op (088) 05 61 595.

Afhaalpunten Rijn en Veluwe

De Rijn en Veluwe is ook af te halen bij de verschillende punten in onze gemeente.

Doorwerth

 • The Read Shop

Heelsum

 • SPAR Heelsum

Oosterbeek

 • Gemeentehuis 
 • Bibliotheek De Klipper 
 • Coop
 • Albert Heijn 
 • Boekhandel Meijer en Siegers

Renkum

 • PLUS Renkum
 • Albert Heijn
 • Bibliotheek Renkum 
 • Bruna 
 • Woon- en Tuinwinkel Loenen

Wolfheze

 • De Stationswinkel 

Lees het gemeentenieuws online 

Altijd op de hoogte blijven van het lokale nieuws in Rijn en Veluwe? Lees het gemeentenieuws online via www.rijnenveluwe.nl/gemeenteberichten. Of bekijk ons gemeentenieuws met de bekendmakingen online

Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief 

Wilt u het gemeentenieuws in Rijn en Veluwe voortaan in uw mailbox ontvangen? Meld u dan aan voor de digitale nieuwsbrief op www.rijnenveluwe.nl/nieuwsbrief/aanmelden.