Bezorgklachten Rijn en Veluwe melden
Wij vinden het belangrijk dat alle inwoners Rijn en Veluwe met daarin ons Gemeentenieuws ontvangen. Samen met uitgever DPG Media willen wij graag een goed beeld krijgen van de bezorging van de krant. Daarom vragen wij u dit te melden wanneer u Rijn en Veluwe niet heeft ontvangen. Alleen zo krijgen wij zicht op de bezorgklachten en kunnen wij hierop actie ondernemen.
Bezorgklacht melden
Rijn en Veluwe wordt elke woensdag bezorgd in onze gemeente. Heeft u de krant op woensdag niet ontvangen? Vul het online bezorgklachtenformulier of meld dit telefonisch bij Rijn en Veluwe op (088) 05 61 595.
Afhaalpunten Rijn en Veluwe
De Rijn en Veluwe is ook af te halen bij de verschillende punten in onze gemeente.
Doorwerth
- The Read Shop
Heelsum
- SPAR Heelsum
Oosterbeek
- Gemeentehuis
- Bibliotheek De Klipper
- Coop
- Albert Heijn
- Boekhandel Meijer en Siegers
Renkum
- PLUS Renkum
- Albert Heijn
- Bibliotheek Renkum
- Bruna
- Woon- en Tuinwinkel Loenen
Wolfheze
- De Stationswinkel
Lees Rijn en Veluwe online
Altijd op de hoogte blijven van het lokale nieuws in Rijn en Veluwe? Lees de krant online. Of bekijk ons gemeentenieuws met de bekendmakingen online.